Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Pa3X i Pa3X LE / Odp: Style WiMex
« Ostatnia wiadomość wysłana przez slawek1206 dnia Wczoraj o 22:43 »
Panowie jest ok po prostu przez trzy lata po Korgu Pa3x były inne klawisze Motifxf6 i Tyros 4 a teraz powrót do Korga więc umknęła mi wiedza jak pracuje się na innych klawiszach. Przepraszam za małe zamieszanie moja wina pozdrawiam a style oczywiście śmigają. Pozdrawiam!!! :piwo:
2
Pa3X i Pa3X LE / Odp: Style WiMex
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wimex dnia Wczoraj o 21:00 »
Nie pamiętam, ale może być tak, że masz zapisany cały set, ze wszystkimi ustawieniami, etc. Spróbuj w folderze .set zostawić tylko podfolder STYLE i w nim wszystkie banki favorite/user.
Nic więcej - same style. Może być jakiś problem w przypadku wczytania np. ustawień global, które mogą być zapisane w secie.
3
Pa3X i Pa3X LE / Odp: Style WiMex
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wimex dnia Wczoraj o 20:57 »
hmmm, coś pewnie robisz nie tak, muszą działać - jak masz zapisany set i jak go wczytujesz do pa4? Na pewno da się to rozwiązać.
4
Pa3X i Pa3X LE / Odp: Style WiMex
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robertert dnia Wczoraj o 20:56 »
Jak mogą nie działac te style?
Nie da się ich załadować do czwórki, wywala jakiś komunikat czy co?
Czy da się załadować a nie grają jakieś ścieżki np perkusja. Wimex miał style kiedys oparte na swoich zestawach.
Za mało informacji podałeś, by coś podpowiedzieć.
5
Pa3X i Pa3X LE / Odp: Style WiMex
« Ostatnia wiadomość wysłana przez slawek1206 dnia Wczoraj o 20:28 »
Witam !!! Ze smutkiem stwierdzam że style zakupione onegdaj od WiMex dla mojego Korg pa3x nie działaja mi na zakupionym Korg Pa4x. Nie mam pojęcia dlaczego. Pozdrawiam!!! :placz
6
VocalSet / Shure Beta 58a SLXD czy GLXD?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tyroskorg dnia Wczoraj o 17:56 »
Który system bezprzewodowy wybrać do wokalu na imprezy Shure SLDX czy GLXD?
Jakie są różnice między tymi systemami?
7
Wszystko co związane z muzyką / Odp: Wpadki na imprezach - podajemy tylko SWOJE przeżycia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez czech dnia 12.06.2024, 22:04 »
Jedziemy w ostatni piątek na wesele,start pracy o 13:00,niecałe 3 godziny w jedną stronę, więc jak zwykle dajemy sobie 2 godziny zapasu na tak zwane wpadki czy wypicie kawy i postój.  Przyjechaliśmy planowo na miejsce o godzinie 11, więc postanowiłem że wstąpię do Castoramy po klej do płytek, bo miałem remont na finiszu i w sobotę po południu kiedy wstanę po weselu chciałem go skończyć. Kupiłem ten klej, wsiadam w auto, komunikat "usterka oświetlenia". Okazało się, że spaliła się żarówka w przedniej lampie. No nic, w nocy powrót w planach, więc musi świecić. Ale nadal mam zapas czasu, więc wstąpiłem do Kauflanda po jakieś najtańsze żarówki i w drogę pod kościół (zapomniałem wrzucić świeżo kupione żarówki marki Bosch do auta). Zawsze robimy ujęcia z drona niezależnie od głównej pracy z parą młodą, bo zwyczajnie nie ma na nie czasu w tzw.ferworze walki jak już zaczniemy. No i podjeżdżamy pod ten kościół, ujęcia z drona ogarnięte, szybka wymiana żarówki pod kościołem, świeci-świeci.
Czas pojechać do domu pary młodej. Mamy 20 minut zapasu, nie będziemy ich gnębić i niepokoić niepotrzebnie, jedziemy do pierwszego wolnego miejsca gdzie można postawić auto - okazało się że to pod jakimś domem dziecka. Akurat dzieci wracają ze spaceru. Auto na obcych tablicach, a w środku 2 chłopów w ciemnych okularach z brodami - źle to wygląda. Dzieciaki krzywo patrzą, jedziemy stąd czym prędzej. Na miejscu u młodej pary okazało się, że zmienił się kościół - co prawda w tej samej wiosce, ale ślub będzie w tym drugim (czyli nagraliśmy zły!). 5 minut przed wejściem młodej pary do kościoła aparat po wyłączeniu pokazuje dziwny komunikat, pt. zasilanie wył, zmień obiektyw po zniknięciu tego ekranu. Ekran nie znika. Nigdy tak nie robił. Wyjmuję zapasowy, jakoś poszło.
W drodze powrotnej złapaliśmy gumę. Okazało się że obydwie opony są równo zjechane od środka. Diagnoza - całe tylne zawieszenie w aucie do wymiany. Podczas zgrywania materiału przez moment komputer się zawiesza - nie zdarzyło mu się to od pięciu lat jak go mam, ale ostatecznie odżył.

Nominuję tę historię do TOP 10 wpadek w tym wątku.
8
Pa3X i Pa3X LE / Odp: Style WiMex
« Ostatnia wiadomość wysłana przez slawek1206 dnia 12.06.2024, 20:57 »
 Dzięki za odpowiedz :thx2: na Pa3 nie było żadnych problemów a na Pa4 może coś robię nie tak.Pozdrawiam!!!
9
Pa4X / Odp: Nagła zmiana głośności w nagraniu mp3.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Red Bull dnia 12.06.2024, 20:37 »
A więc tak. W Global Controllers w opcji Balance control> miałem Accompaniament/song volume. Przełączyłem na opcję wyżej czyli ACC/song volume/ keyboard balance i lekko ruszyłem potencjometrem i wróciło wszystko do normy.
10
GENOS 2 / Odp: Style Genos2 FREE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Techniczny dnia 12.06.2024, 20:32 »
 :thx2: :pzdr:
Strony: [1] 2 3 ... 10