1
Wszystko co związane z muzyką / Odp: Vampi AI
« Ostatnia wiadomość wysłana przez janekdar dnia 08.06.2026, 20:24 »Wrzuć coś z wokalem.

Janek

Janek



Jak dla mnie drugi głos spoko - w oryginale chyba gdzieś tam w którejś warstwie też coś podobnego jest
PS jak rozumiem śpiewacie tutaj do oryginalnego instrumentala?

Panowie wszystko spoko tylko czym tu się w ogóle jarać.Jeżeli ktoś twierdzi, że cała muzyka AI brzmi słabo, to najczęściej ocenia AI na podstawie najtańszych i najprostszych narzędzi dostępnych dla każdego po kilku kliknięciach. To trochę tak, jakby oceniać całą fotografię po zdjęciach z taniej kamerki internetowej.
Tym że AI z byle czego robi dobrze brzmiący utwór.
Brzmienie AI już jest tak charakterystyczne, że je każdy
rozpozna na kilometr.
Jest takie komercyjne, efekciarskie, MP3 trójkowe.
AI brzmi w charakterystycznych dla siebie pasmach.
Podbite na maska.
Mamy takie czasy i takie gusta.
Mimo że AI fajnie brzmi i aranżuje utwory
to gotowiec stworzony w kilka minut przez komputer.
Lepiej Pacior wrzuć coś na Tyros 3.
